Open/Close Menu İşe Giriş Muayenesi | Sağlık Raporu | Mobil Sağlık Hizmetleri | Sağlık Tarama Hizmetleri | Gezici İSG Aracı Hizmetleri | Gezici ODİO Aracı Hizmetleri I İşe Giriş Sağlık Raporu I Tetkik Hizmetleri I Laboratuvar Hizmetleri I AC, ODİO, SFT, HEMOGRAM, PORTÖR, İDRAR, HBSAG, KAN GRUBU TESTİ

Mobil Sağlık Tarama

“Çalışanların İşe Giriş Sağlık Raporu”, bilindiği üzere 30 Haziran 2012 tarihinde yayınlanmış olan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Madde 15 Sağlık Gözetimi Başlığı altına çalışanların sağlık gözetimleri için İşverenin takibi zorunluluğu getirilmiştir. Bu çerçevede İşveren çalışanlarının İşe Girişte, İş Değişikliğinde ( Bir tesis içerisinde bir departmandan başka bir departmana geçişte, Tesis değişikliğinde vb), İşin devamında periyodik olarak kanunlardan ileri gelen sürelerde İşyeri Hekiminin talebi ve önerisi ile belirlenmiş olan tetkikleri yapma zorunluluğu getirilmiştir. Herhangi bir çalışan işe başlamadan önce sağlıklı olduğu ispat etmek zorunda olup, İşverence (İşyeri Hekiminin talep ettiği tetkikler göz önünde bulundurularak) talep edilen tetkikleri yaptırmak zorundadır.

İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?

“Basit Hizmet Laboratuvar Faaliyet Belgesi” almış OSGB firmaları tarafından, Tıbbi Tahlil Laboratuvarları ve Özel Sağlık Kurumları tarafından verilebilmektedir.


Detam Mobil Sağlık olarak İşe Giriş Sağlık Raporu hizmeti vermekteyiz. Hizmet için teklif almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

İletişim :        444 6 596